Nie. #217998
Okazja do zakupu
Rimor 607
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:38)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Rimor |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | 607 |
| Początkowa rejestracja | 04/1994 |
| Przebieg | 180.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 59 kW (80 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | HVLT75 |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB, Bluetooth |
Opis ogólny
Znane wady
1 knipperlicht hoog achter mist
zderzak beetje schade achterkant, zit vast geplakt
Bijrijders deur wat roest plekjes
Płytka z ciepłą wodą/gazem nie działa
Uszkodzenie
Lokalizacja
Holandia, Reeuwijk
Kod Pocztowy: 2811
Odległość:
... km
Nie. #217998
Okazja do zakupu
Rimor 607
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:38)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.