Nie. #219339
Okazja do zakupu
Rapido 983M
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 14:18)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Rapido |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | 983M |
| Początkowa rejestracja | 03/2010 |
| Przebieg | 126.000 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 120 kW (163 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2143 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.880 kg |
| Długość w mm | 6.800 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Elektryczna regulacja fotela | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Rabenau
Kod Pocztowy: 01734
Odległość:
... km
Nie. #219339
Okazja do zakupu
Rapido 983M
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 14:18)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.