Nie. #175874
Aktywny
Pössl Summit 600
Ładowanie ...
(sob., 25.04.2026, 09:45)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pössl |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Summit |
| Modell | 600 |
| Początkowa rejestracja | 08/2020 |
| Przebieg | 43.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 35.000 kg |
| Długość w mm | 5.999 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Filtr cząstek stałych |
Opis ogólny
Znane wady
Prawie jak nowy
Lokalizacja
Niemcy, Kronach
Kod Pocztowy: 96317
Odległość:
... km
Nie. #175874
Aktywny
Pössl Summit 600
Ładowanie ...
(sob., 25.04.2026, 09:45)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.