Nie. #209916
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Pössl Roadstar 600 L
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 11:02)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pössl |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Roadstar |
| Modell | 600 L |
| Początkowa rejestracja | 04/2022 |
| Przebieg | 44.600 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 121 kW (165 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2179 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.499 kg |
| Długość w mm | 5.998 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Felgi aluminiowe | |
| Radio i dźwięk | Połączenie AUX, Połączenie USB |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek, Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Poza gniazdem pokrywa jest rozdarta, poza tym nie jestem świadomy żadnych wad
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Wiesbaden
Kod Pocztowy: 65205
Odległość:
... km
Nie. #209916
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Pössl Roadstar 600 L
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 11:02)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.