Nie. #77542
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Pössl Roadcruiser
Ładowanie ...
(pon., 18.05.2026, 09:24)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pössl |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Roadcruiser |
| Modell | Roadcruiser |
| Początkowa rejestracja | 07/2013 |
| Przebieg | 75.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 109 kW (148 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.390 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
W 7/23 silnik został wymieniony przy 61267 km.
Lekkie wgniecenie z tyłu.
Uszkodzony zatrzask szyby w lewych tylnych drzwiach.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Austria, Nappersdorf
Kod Pocztowy: 2023
Odległość:
... km
Nie. #77542
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Pössl Roadcruiser
Ładowanie ...
(pon., 18.05.2026, 09:24)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.