Nie. #194577
Zakończenia
Pössl Roadcruiser
Koniec aukcji: pt., 10.04.2026, 10:07
Dostępność: 02. Juli 2026
Ostatnia oferta:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pössl |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Roadcruiser |
| Modell | Roadcruiser |
| Początkowa rejestracja | 02/2017 |
| Przebieg | 100.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 3 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.998 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Prien
Kod Pocztowy: 83209
Odległość:
... km
Nie. #194577
Zakończenia
Pössl Roadcruiser
Koniec aukcji: pt., 10.04.2026, 10:07
Dostępność: 02. Juli 2026
Ostatnia oferta:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.