Nie. #220963
Aktywny
Pössl For 2
Ładowanie ...
(śr., 27.05.2026, 09:55)
Dostępność: 27. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pössl |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | For 2 |
| Modell | For 2 |
| Początkowa rejestracja | 03/2011 |
| Przebieg | 87.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2198 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.510 kg |
| Długość w mm | 5.650 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Wał napędowy z gumową tuleją
Lokalizacja
Niemcy, Itzstedt
Kod Pocztowy: 23845
Odległość:
... km
Nie. #220963
Aktywny
Pössl For 2
Ładowanie ...
(śr., 27.05.2026, 09:55)
Dostępność: 27. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.