Nie. #86026
Aktywny
Pössl Duo
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pössl |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Duo |
| Modell | Duo |
| Początkowa rejestracja | 04/2003 |
| Przebieg | 147.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 98 kW (133 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2300 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.300 kg |
| Długość w mm | 5.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Wedemark
Kod Pocztowy: 30900
Odległość:
... km
Nie. #86026
Aktywny
Pössl Duo
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.