Nie. #219934
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Pössl Boxer
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 16:10)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pössl |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Boxer |
| Początkowa rejestracja | 12/1998 |
| Przebieg | 170.000 km |
| Podwozie | Peugeot |
| Moc silnika w kW | 79 kW (107 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2446 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.595 kg |
| Długość w mm | 5.900 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Rdza na podwoziu musi zostać naprawiona
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Korschenbroich
Kod Pocztowy: 41352
Odległość:
... km
Nie. #219934
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Pössl Boxer
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 16:10)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.