Nie. #208134
Aktywny
Pössl 2Win R Plus
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 10:55)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pössl |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | R Plus |
| Początkowa rejestracja | 10/2020 |
| Przebieg | 35.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Samochód ma niewielkie uszkodzenia spowodowane gradem. Jeśli o tym nie wiesz, nie możesz tego zobaczyć. Poza tym pojazd był zadbany, zawsze ogrzewany zimą, bez zapachu wilgoci, bez uszkodzeń. Wygląda na to, że pochodzi ze sklepu w środku. WC używane tylko do małych interesów.
Lokalizacja
Niemcy, Metzingen
Kod Pocztowy: 72555
Odległość:
... km
Nie. #208134
Aktywny
Pössl 2Win R Plus
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 10:55)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.