Nie. #222848
Aktywny
Pössl 2Win Plus
Ładowanie ...
(śr., 13.05.2026, 09:17)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pössl |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | Plus |
| Początkowa rejestracja | 07/2019 |
| Przebieg | 11.966 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 120 kW (163 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1997 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.499 kg |
| Długość w mm | 5.998 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Lodówka była obsługiwana tylko elektrycznie, obsługa gazu nie jest możliwa.
Ślady użytkowania, patrz zdjęcia
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Emden
Kod Pocztowy: 26723
Odległość:
... km
Nie. #222848
Aktywny
Pössl 2Win Plus
Ładowanie ...
(śr., 13.05.2026, 09:17)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.