Nie. #207539
Renegocjacja
Pössl 2Win Plus
Koniec aukcji: śr., 01.04.2026, 12:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pössl |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | Plus |
| Początkowa rejestracja | 04/2020 |
| Przebieg | 16.000 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1997 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.999 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Versmold
Kod Pocztowy: 33775
Odległość:
... km
Nie. #207539
Renegocjacja
Pössl 2Win Plus
Koniec aukcji: śr., 01.04.2026, 12:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.