Nie. #227986
Aktywny
Pössl 2Win P2 Relax
Ładowanie ...
(sob., 23.05.2026, 09:43)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pössl |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | 2Win |
| Model | P2 Relax |
| Początkowa rejestracja | 03/2020 |
| Przebieg | 90.000 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 121 kW (165 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2179 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzenie silnika, pasek rozrządu uszkodzony podczas podróży
Lokalizacja
Niemcy, Immenstaad
Kod Pocztowy: 88090
Odległość:
... km
Nie. #227986
Aktywny
Pössl 2Win P2 Relax
Ładowanie ...
(sob., 23.05.2026, 09:43)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.