Nie. #138699
Sprzedany
Pössl 2Win
Koniec aukcji: pon., 08.09.2025, 10:29
Dostępność: natychmiast
Cena młotka:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pössl |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | 2Win |
| Początkowa rejestracja | 02/2017 |
| Przebieg | 71.000 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.499 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Felgi aluminiowe | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Erfurt
Kod Pocztowy: 99096
Odległość:
... km
Nie. #138699
Sprzedany
Pössl 2Win
Koniec aukcji: pon., 08.09.2025, 10:29
Dostępność: natychmiast
Cena młotka:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.