Nie. #217324
Aktywny
Pilote V630G
Ładowanie ...
(sob., 25.04.2026, 09:27)
Dostępność: 15. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pilote |
| Kategoria | Furgonetka |
| Model | V630G |
| Początkowa rejestracja | 06/2020 |
| Przebieg | 60.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.363 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Po kradzieży w styczniu 2024 r. wymieniono kierownicę, ponieważ została przepiłowana. Okno dachowe zostało wymienione, ponieważ było uszkodzone. Poza tym brak dalszych uszkodzeń.
Kamper został zajęty przez policję już po jednym dniu, ponieważ mam w nim nadajnik.
Lokalizacja
Niemcy, Schwabach
Kod Pocztowy: 91126
Odległość:
... km
Nie. #217324
Aktywny
Pilote V630G
Ładowanie ...
(sob., 25.04.2026, 09:27)
Dostępność: 15. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.