Nie. #224383
Aktywny
Pilote Galaxy 880
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 11:45)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pilote |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Galaxy 880 |
| Początkowa rejestracja | 05/1999 |
| Przebieg | 133.200 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 90 kW (122 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.090 mm |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio, Radio / CD |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzona płytka drukowana do podłączenia jednostki 12V (akumulator nadwozia). 12V jest zawsze włączone (zmostkowane przez specjalistyczną firmę.) Oświetlenie kuchenne bez funkcji.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Himmelpforten
Kod Pocztowy: 21709
Odległość:
... km
Nie. #224383
Aktywny
Pilote Galaxy 880
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 11:45)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.