Nie. #220768
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Pilote G690
Ładowanie ...
(niedz., 03.05.2026, 18:16)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pilote |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | G690 |
| Początkowa rejestracja | 05/2007 |
| Przebieg | 45.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 116 kW (158 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 3 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 6.900 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Radio i dźwięk | Połączenie USB |
Opis ogólny
Znane wady
Pokrywa korby markizy jest uszkodzona
Lokalizacja
Niemcy, Hamm
Kod Pocztowy: 59063
Odległość:
... km
Nie. #220768
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Pilote G690
Ładowanie ...
(niedz., 03.05.2026, 18:16)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.