Nie. #218544
Aktywny
Pilote Exploration 715 FD
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 13:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pilote |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Exploration 715 FD |
| Początkowa rejestracja | 10/2008 |
| Przebieg | 104.000 km |
| Podwozie | Andere |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2464 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 3 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.150 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Napęd na wszystkie koła | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Edewecht
Kod Pocztowy: 26188
Odległość:
... km
Nie. #218544
Aktywny
Pilote Exploration 715 FD
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 13:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.