Nie. #220101
Aktywny
Pilote Aventura 710G
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:38)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Pilote |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Aventura 710G |
| Początkowa rejestracja | 04/2009 |
| Przebieg | 123.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.750 kg |
| Długość w mm | 7.100 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Hiszpania, Barcelona
Kod Pocztowy: 08620
Odległość:
... km
Nie. #220101
Aktywny
Pilote Aventura 710G
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:38)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.