Nie. #220056
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Phoenix TOP X Alkoven 10.000 BMLX
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:22)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Cena wydania:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Phoenix |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | TOP X Alkoven 10.000 BMLX |
| Początkowa rejestracja | 08/2021 |
| Przebieg | 80.000 km |
| Podwozie | MAN |
| Moc silnika w kW | 213 kW (290 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 6000 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 12.000 kg |
| Długość w mm | 10.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Komputer pokładowy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Garching
Kod Pocztowy: 85748
Odległość:
... km
Nie. #220056
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Phoenix TOP X Alkoven 10.000 BMLX
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:22)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Cena wydania:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.