Nie. #217743
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Phoenix A 7400 RSL
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 10:30)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Cena wydania:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Phoenix |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | A 7400 RSL |
| Początkowa rejestracja | 05/2015 |
| Przebieg | 171.350 km |
| Podwozie | Iveco |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2998 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 5.600 kg |
| Długość w mm | 7.850 mm |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| System nawigacji | |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Dobrze utrzymany kamper. Poprzednie uszkodzenie kolizyjne podczas manewrowania.
Uszkodzone elementy dodatkowe i fartuch boczny zostały profesjonalnie naprawione lub wymienione.
Kamper jest w dobrym stanie.
Przed dłuższą podróżą zalecany jest ponowny przegląd. Okres między przeglądami został osiągnięty. Jeśli chodzi o przebieg, będzie on wymagany dopiero przy 213 000 km. Ostatni serwis IVECO odbył się 25.04.2023.
Zalecane:
- Wymiana opon, świec żarowych
- Komunikat EDC zapala się sporadycznie
Lokalizacja
Niemcy, Lindau
Kod Pocztowy: 88131
Odległość:
... km
Nie. #217743
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Phoenix A 7400 RSL
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 10:30)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Cena wydania:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.