Nie. #202751
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Phoenix 7200 RS
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 10:09)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Phoenix |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | 7200 RS |
| Początkowa rejestracja | 09/2003 |
| Przebieg | 116.500 km |
| Podwozie | Iveco |
| Moc silnika w kW | 107 kW (145 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 5.200 kg |
| Długość w mm | 7.580 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Naklejki popękały pod wpływem światła słonecznego. Dwa małe wgniecenia z tyłu. Zadrapania po stronie pasażera. Lodówka czasami nie uruchamia się na gazie (dysza wymaga czyszczenia).
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Linkenheim-Hochstetten
Kod Pocztowy: 76351
Odległość:
... km
Nie. #202751
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Phoenix 7200 RS
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 10:09)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.