Nie. #227176
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Phoenix 5900 B
Ładowanie ...
(sob., 23.05.2026, 10:11)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Phoenix |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | 5900 B |
| Początkowa rejestracja | 02/2002 |
| Przebieg | 300.000 km |
| Podwozie | Iveco |
| Moc silnika w kW | 92 kW (125 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.200 kg |
| Długość w mm | 6.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Syke
Kod Pocztowy: 28857
Odległość:
... km
Nie. #227176
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Phoenix 5900 B
Ładowanie ...
(sob., 23.05.2026, 10:11)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.