Nie. #216291
Aktywny
Panama P 10 S
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 09:49)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Panama |
| Kategoria | Autobus |
| Model | P 10 S |
| Początkowa rejestracja | 06/2024 |
| Przebieg | 37.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1995 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.100 kg |
| Długość w mm | 4.972 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
| Drugi zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Przód, Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Elektryczna regulacja fotela | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Drzwi lodówki na zewnątrz niewielkie ślady zużycia
Uchwyt na stolik w bocznych drzwiach w prawym dolnym rogu, małe pęknięcie w plastikowym uchwycie
Nieznaczne ślady zużycia z przodu po lewej stronie pojazdu
Obręcze kół wykazują oznaki zużycia
Niewielkie pęknięcia na poszyciu dachu (według sprzedawcy Albers mobile "Ga is provided" odnotowane w protokole przekazania z 13.06.2024 r.)
Uwaga dodatkowa:
Pojazd pochodzi z importu.
Pojazd wykazuje ogólne ślady użytkowania.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Holzwickede
Kod Pocztowy: 59439
Odległość:
... km
Nie. #216291
Aktywny
Panama P 10 S
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 09:49)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.