Nie. #210369
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
P.L.A. PLA
Ładowanie ...
(pon., 18.05.2026, 11:40)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | P.L.A. |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | PLA |
| Początkowa rejestracja | 06/2020 |
| Przebieg | 40.300 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2179 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.999 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Drzwi kierowcy na zewnątrz, górny róg po prawej stronie, rozmiar ok. 1 cm, zagięcie pod kątem 45°. (Bez ograniczeń)
Nieznaczne ślady zużycia wewnątrz.
Ściągacz pasa bezpieczeństwa, prawe tylne siedzenie, uszkodzony.
Kran kuchenny obecnie uszkodzony (zostanie wymieniony).
Ślady starzenia na zamku garażowym, bez ograniczeń funkcjonalnych, patrz zdjęcie.
Rdza na uchwycie kamery cofania
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Jever
Kod Pocztowy: 26441
Odległość:
... km
Nie. #210369
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
P.L.A. PLA
Ładowanie ...
(pon., 18.05.2026, 11:40)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.