Nie. #226083
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
P.L.A. Bela Macau easy
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 09:40)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | P.L.A. |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Bela Macau easy |
| Początkowa rejestracja | 03/2016 |
| Przebieg | 60.594 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2179 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.900 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Pomoc w parkowaniu | Przód, Tył |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Dwa małe odpryski lakieru z przodu i wizualnie niezbyt dobrze naprawiony szew na tylnym zderzaku
Lokalizacja
Niemcy, Frechen
Kod Pocztowy: 50226
Odległość:
... km
Nie. #226083
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
P.L.A. Bela Macau easy
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 09:40)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.