Nie. #219892
Aktywny
Niesmann + Bischoff Flair 8000
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 15:05)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Niesmann + Bischoff |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | Flair |
| Modell | 8000 |
| Początkowa rejestracja | 07/2008 |
| Przebieg | 147.000 km |
| Podwozie | Iveco |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2998 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 6.000 kg |
| Długość w mm | 8.615 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, System dźwiękowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Nieheim
Kod Pocztowy: 33039
Odległość:
... km
Nie. #219892
Aktywny
Niesmann + Bischoff Flair 8000
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 15:05)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.