Nie. #198713
Okazja do zakupu
Niesmann + Bischoff Flair 6700 i TA
Ta aukcja wygasła (sob., 04.04.2026, 09:46)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Niesmann + Bischoff |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Flair 6700 i TA |
| Początkowa rejestracja | 04/1997 |
| Przebieg | 126.351 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.500 kg |
| Długość w mm | 6.930 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Przód, Tył, Kamera |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Kontrolka filtra cząstek stałych w kabinie zapala się sporadycznie, czujnik?
Filtr cząstek stałych został wyczyszczony we wrześniu 2022 r. Coroczne testy emisji spalin w porządku.
Lokalizacja
Niemcy, Wuppertal
Kod Pocztowy: 42279
Odległość:
... km
Nie. #198713
Okazja do zakupu
Niesmann + Bischoff Flair 6700 i TA
Ta aukcja wygasła (sob., 04.04.2026, 09:46)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.