Nie. #10849
Okazja do zakupu
Niesmann + Bischoff Flair 6100 i
Ta aukcja wygasła (pon., 18.05.2026, 10:16)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Niesmann + Bischoff |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Flair 6100 i |
| Początkowa rejestracja | 09/1999 |
| Przebieg | 278.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Zmodernizowany filtr cząstek stałych | Nie |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.850 kg |
| Długość w mm | 6.530 mm |
| Szerokość w mm | 2.333 mm |
| Wysokość w mm | 3.120 mm |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | ***************** |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Stan głównego kompletu opon (ocena) | dobry |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Poduszka powietrzna kierowcy | |
| Odłączany sprzęg przyczepy | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Tapicerka | Tkanina |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Wspomaganie układu kierowniczego |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Großolbersdorf
Kod Pocztowy: 09432
Odległość:
... km
Nie. #10849
Okazja do zakupu
Niesmann + Bischoff Flair 6100 i
Ta aukcja wygasła (pon., 18.05.2026, 10:16)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.