Nie. #224331
Okazja do zakupu
Niesmann + Bischoff Flair 6100
Ta aukcja wygasła (czw., 14.05.2026, 15:00)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Niesmann + Bischoff |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | Flair |
| Modell | 6100 |
| Początkowa rejestracja | 11/1998 |
| Przebieg | 149.900 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 6.300 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Bramsche
Kod Pocztowy: 49565
Odległość:
... km
Nie. #224331
Okazja do zakupu
Niesmann + Bischoff Flair 6100
Ta aukcja wygasła (czw., 14.05.2026, 15:00)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.