Nie. #209076
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Niesmann + Bischoff Clou 670 F
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 15:48)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Niesmann + Bischoff |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Clou |
| Modell | 670 F |
| Początkowa rejestracja | 06/2006 |
| Przebieg | 110.000 km |
| Podwozie | Iveco |
| Moc silnika w kW | 64 kW (87 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.500 kg |
| Długość w mm | 7.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Aluminiowe ogrzewanie wymaga przeglądu.
Reflektory powinny zostać wymienione.
Lokalizacja
Niemcy, Esslingen am Neckar
Kod Pocztowy: 73733
Odległość:
... km
Nie. #209076
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Niesmann + Bischoff Clou 670 F
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 15:48)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.