Nie. #222636
Okazja do zakupu
Niesmann + Bischoff Arto 88 F
Ta aukcja wygasła (wt., 12.05.2026, 15:18)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Niesmann + Bischoff |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 88 F |
| Początkowa rejestracja | 09/2017 |
| Przebieg | 67.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 5.000 kg |
| Długość w mm | 8.700 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| ESP | |
| System nawigacji | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Naprawiono Przypadkowe uszkodzenie tyłu, wjechanie w Pollę
Lokalizacja
Niemcy, Liebenburg
Kod Pocztowy: 38704
Odległość:
... km
Nie. #222636
Okazja do zakupu
Niesmann + Bischoff Arto 88 F
Ta aukcja wygasła (wt., 12.05.2026, 15:18)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.