Nie. #195030
Aktywny
Niesmann + Bischoff Arto 74 R
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 09:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Niesmann + Bischoff |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 74 R |
| Początkowa rejestracja | 01/2013 |
| Przebieg | 71.991 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.800 kg |
| Długość w mm | 7.487 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Römerberg
Kod Pocztowy: 67354
Odległość:
... km
Nie. #195030
Aktywny
Niesmann + Bischoff Arto 74 R
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 09:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.