Nie. #218646
Okazja do zakupu
Niesmann + Bischoff Arto 69 L
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 13:45)
Dostępność: 01. Juni 2026
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Niesmann + Bischoff |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 69 L |
| Początkowa rejestracja | 03/2008 |
| Przebieg | 66.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 115 kW (156 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 500 kg |
| Długość w mm | 7.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Kirchham
Kod Pocztowy: 94148
Odległość:
... km
Nie. #218646
Okazja do zakupu
Niesmann + Bischoff Arto 69 L
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 13:45)
Dostępność: 01. Juni 2026
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.