Nie. #229395
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Morelo Palace Liner 99
Ładowanie ...
(wt., 26.05.2026, 09:42)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Morelo |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Palace Liner 99 |
| Początkowa rejestracja | 07/2024 |
| Przebieg | 35.000 km |
| Podwozie | Iveco |
| Moc silnika w kW | 207 kW (281 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2998 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 11.990 kg |
| Długość w mm | 10.250 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie, ledwo widoczne zadrapania z tyłu po lewej stronie od parkowania. Zostanie naprawiony 11 czerwca w Morelo w Schlüsselfeld
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Dornhan
Kod Pocztowy: 72175
Odległość:
... km
Nie. #229395
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Morelo Palace Liner 99
Ładowanie ...
(wt., 26.05.2026, 09:42)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.