Nie. #226791
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Mooveo Tei 74 QBH
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 12:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Mooveo |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Tei 74 QBH |
| Początkowa rejestracja | 04/2023 |
| Przebieg | 27.900 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 121 kW (165 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.090 kg |
| Długość w mm | 7.445 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Apple CarPlay |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Waldfeucht-Haaren
Kod Pocztowy: 52525
Odległość:
... km
Nie. #226791
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Mooveo Tei 74 QBH
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 12:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.