Nie. #199335
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Mobilvetta Kea P 86
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 09:54)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Mobilvetta |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Kea P |
| Modell | 86 |
| Początkowa rejestracja | 01/2024 |
| Przebieg | 9.700 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2197 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | 123abc456 |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 255 kg |
| Długość w mm | 7.450 mm |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Czujnik światła | |
| System nawigacji |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Belgia, - Selecteer een waarde -
Kod Pocztowy: 9140
Odległość:
... km
Nie. #199335
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Mobilvetta Kea P 86
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 09:54)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.