Nie. #9758
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Miller New York
Ładowanie ...
(pt., 29.05.2026, 10:36)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Miller |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | New York |
| Początkowa rejestracja | 03/2022 |
| Przebieg | 25.000 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2179 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie uszkodzenie po prawej stronie przymocowanych elementów poszycia. Dotyczy to poszycia wejścia do nadwozia i zewnętrznej wykładziny nadkola. Niekoniecznie widoczne na pierwszy rzut oka. Uszkodzenie dotyczy w sumie 2 części poszycia, które mogą być pomalowane, ale niekoniecznie muszą. W pojeździe sporadycznie przewożony był mały pies.
Lokalizacja
Niemcy, Jühnde
Kod Pocztowy: 37127
Odległość:
... km
Nie. #9758
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Miller New York
Ładowanie ...
(pt., 29.05.2026, 10:36)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.