Nie. #63758
Sprzedany
Miller Nevada
Koniec aukcji: śr., 13.11.2024, 11:41
Dostępność: natychmiast
Cena młotka:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Miller |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Nevada |
| Modell | Nevada |
| Początkowa rejestracja | 06/2016 |
| Przebieg | 44.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa zanieczyszczenia | Euro 5 |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.300 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Poduszka powietrzna kierowcy | |
| Asystent ruszania pod górę | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| System nawigacji | |
| Tapicerka | Alcantara/zamsz |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Pattensen
Kod Pocztowy: 30982
Odległość:
... km
Nie. #63758
Sprzedany
Miller Nevada
Koniec aukcji: śr., 13.11.2024, 11:41
Dostępność: natychmiast
Cena młotka:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.