Nie. #206573
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Miller Miller
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 16:20)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Miller |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Miller |
| Początkowa rejestracja | 12/2009 |
| Przebieg | 168.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 90 kW (122 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.950 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Pomoc w parkowaniu | Przód, Tył |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Normalne ślady użytkowania
Lokalizacja
Niemcy, Grambow
Kod Pocztowy: 17322
Odległość:
... km
Nie. #206573
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Miller Miller
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 16:20)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.