Nie. #226389
Okazja do zakupu
Mercedes-Benz Vito
Ta aukcja wygasła (czw., 21.05.2026, 15:42)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Mercedes-Benz |
| Kategoria | Autobus |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Vito |
| Początkowa rejestracja | 03/2015 |
| Przebieg | 158.500 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 105 kW (143 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2143 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.050 kg |
| Długość w mm | 5.140 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| Felgi aluminiowe | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Kamienne odpryski na masce
Normalne zadrapania
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Adendorf
Kod Pocztowy: 21365
Odległość:
... km
Nie. #226389
Okazja do zakupu
Mercedes-Benz Vito
Ta aukcja wygasła (czw., 21.05.2026, 15:42)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.