Nie. #206357
Aktywny
McLouis Carat 479
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 09:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | McLouis |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Carat 479 |
| Początkowa rejestracja | 11/2018 |
| Przebieg | 57.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | L-210-SF |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.490 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Lichte lak beschadiging Thule luifel
Lokalizacja
Holandia, Heesch
Kod Pocztowy: 5384GH
Odległość:
... km
Nie. #206357
Aktywny
McLouis Carat 479
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 09:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.