Nie. #44957
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Malibu I 441 LE
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 16:18)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Malibu |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | I 441 LE |
| Początkowa rejestracja | 02/2021 |
| Przebieg | 47.901 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa zanieczyszczenia | Euro 6d-TEMP |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.675 mm |
Sprzęt
| ABS | |
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Poduszka powietrzna kierowcy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Tapicerka | Tkanina |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth |
| Reflektory | Światła do jazdy dziennej |
| Wspomaganie układu kierowniczego | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Borken
Kod Pocztowy: 46325
Odległość:
... km
Nie. #44957
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Malibu I 441 LE
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 16:18)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.