Nie. #217033
Aktywny
Malibu 540 DB compact
Ładowanie ...
(sob., 25.04.2026, 09:33)
Dostępność: 30. April 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Malibu |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | 540 |
| Modell | DB compact |
| Początkowa rejestracja | 10/2021 |
| Przebieg | 53.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.410 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Sprzęg przyczepy ma wizualnie większe obszary rdzy.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Wolfenbüttel
Kod Pocztowy: 38302
Odległość:
... km
Nie. #217033
Aktywny
Malibu 540 DB compact
Ładowanie ...
(sob., 25.04.2026, 09:33)
Dostępność: 30. April 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.