Nie. #24202
Sprzedany
LMC Tourer 64 / 4.25 t
Koniec aukcji: wt., 02.04.2024, 16:01
Dostępność: natychmiast
Cena młotka:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | LMC |
| Kategoria | Furgonetka |
| Model | Tourer 64 / 4.25 t |
| Początkowa rejestracja | 04/2012 |
| Przebieg | 140.250 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 109 kW (148 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa zanieczyszczenia | Euro 5 |
| Odznaka środowiskowa | 4 (Zielony) |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.250 kg |
| Długość w mm | 6.358 mm |
| Szerokość w mm | 2.050 mm |
| Wysokość w mm | 2.650 mm |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | ***************** |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Stan głównego kompletu opon (ocena) | dobry |
| Drugi zestaw opon | Opony całoroczne |
| Stan drugiego kompletu opon (ocena) | zły |
Sprzęt
| ABS | |
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Poduszka powietrzna kierowcy | |
| Odłączany sprzęg przyczepy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Asystent ruszania pod górę | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Tapicerka | Tkanina |
| Radio i dźwięk | Apple CarPlay |
| Reflektory | Światła do jazdy dziennej |
| Wspomaganie układu kierowniczego | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzona podłoga przed stołem
Uszkodzona roleta zaciemniająca na drzwiach przesuwnych
Nić na siatce przeciw owadom na drzwiach przesuwnych jest zerwana, dostępna nowa rolka nici
Płomień gazowy na płycie grzewczej działa tylko na połowie mocy
Oznaki użytkowania zgodne z wiekiem
.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Pulheim
Kod Pocztowy: 50259
Odległość:
... km
Nie. #24202
Sprzedany
LMC Tourer 64 / 4.25 t
Koniec aukcji: wt., 02.04.2024, 16:01
Dostępność: natychmiast
Cena młotka:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.