Nie. #192449
Aktywny
LMC Style Lift 430 K
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 11:53)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil przyczepy kempingowej
| Marka | LMC |
| Model | Style Lift 430 K |
| Początkowa rejestracja | 08/2021 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 1.700 kg |
| Mover / pomoc w manewrowaniu | Nie |
| HU ważny | Tak |
| HU ważne do | 09/2027 |
| Długość w mm | 6.834 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Sprzęgło antypoślizgowe | Tak |
| Parking / klimatyzator dachowy | Nie |
| Liczba miejsc do spania | 6 |
Sprzęt
| Zbiornik na ścieki | |
| ATC / system antypoślizgowy | |
| Układ hamulca najazdowego | |
| Kuchnia | |
| Osłona dyszla | |
| Łóżka piętrowe / Łóżka piętrowe | |
| Zaciemnienie okna | |
| Zbiornik świeżej wody | |
| Ogrzewanie gazowe | |
| Dach GRP | |
| Podnoszone łóżko | |
| Lodówka | |
| Wsparcie stabilności | |
| Markiza | |
| WC |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie wgniecenie z przodu po lewej stronie, zagięta tylna prawa lamówka, niewielkie ślady zużycia wewnątrz.
Lokalizacja
Niemcy, Rutesheim
Kod Pocztowy: 71277
Odległość:
... km
Nie. #192449
Aktywny
LMC Style Lift 430 K
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 11:53)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.