Nie. #223979
Okazja do zakupu
LMC Scandica 736 K
Ta aukcja wygasła (pt., 15.05.2026, 15:32)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil przyczepy kempingowej
| Marka | LMC |
| Model | Scandica 736 K |
| Początkowa rejestracja | 06/2012 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Mover / pomoc w manewrowaniu | Tak |
| HU ważny | Tak |
| HU ważne do | 10/2026 |
| Długość w mm | 9.490 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Sprzęgło antypoślizgowe | Tak |
| Parking / klimatyzator dachowy | Tak |
| Liczba miejsc do spania | 6 |
Sprzęt
| Zbiornik na ścieki | |
| Liczba przyłączy butli gazowej | 2 |
| Piekarnik | |
| Kuchnia | |
| Osłona dyszla | |
| Łóżko francuskie | |
| Prysznic | |
| Łóżka piętrowe / Łóżka piętrowe | |
| Bagażnik rowerowy | |
| Zaciemnienie okna | |
| Zbiornik świeżej wody | |
| Ogrzewanie podłogowe | |
| Ogrzewanie gazowe | |
| Lodówka | |
| Markiza | |
| Oddzielny prysznic | |
| Wsparcie stabilności | |
| System TV / SAT | |
| Markiza | |
| WC |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Odelzhausen
Kod Pocztowy: 85235
Odległość:
... km
Nie. #223979
Okazja do zakupu
LMC Scandica 736 K
Ta aukcja wygasła (pt., 15.05.2026, 15:32)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.