Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
| Marka | LMC |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Liberty 560 |
| Początkowa rejestracja | 10/2002 |
| Przebieg | 190.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.400 kg |
| Długość w mm | 5.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Filtr cząstek stałych |
- Poprzedni właściciele uszkodzili alkowę wodą, co zostało naprawione, łącznie z nowym oknem w alkowie.
- Mieliśmy niewielki przeciek w dachu, do którego wchodzą kable satelitarne, uszczelniony i według naszej wiedzy suchy.
- Odłączono antenę satelitarną, ponieważ nigdy nie była używana.
- Spłuczka w toalecie została odłączona, ponieważ nie wypływała z niej wystarczająca ilość wody.
- Lakier na masce trochę się łuszczy, powiedziano nam, że to "choroba Ducato", ale nam to nie przeszkadzało.
- Małe wgniecenia wokół pojazdu, to nie jest nowy pojazd
- Markiza wymaga czyszczenia
- Siatka drzwi moskitiery na dole poluzowała się, ale nam to też nie przeszkadzało
- Radio samochodowe nie działa (ale nie sprawdziliśmy go, aby zobaczyć, w czym tkwi problem, mamy skrzynkę Bluetooth podłączoną do naszego telefonu komórkowego)
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz