Nie. #193561
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
LMC Liberty
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 09:51)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | LMC |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Liberty |
| Początkowa rejestracja | 03/1994 |
| Przebieg | 187.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 70 kW (95 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.100 kg |
| Długość w mm | 5.650 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Bad Abbach
Kod Pocztowy: 93077
Odległość:
... km
Nie. #193561
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
LMC Liberty
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 09:51)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.