Nie. #136503
Zakończenia
LMC Ducato
Koniec aukcji: czw., 25.09.2025, 15:27
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | LMC |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Ducato |
| Początkowa rejestracja | 08/1996 |
| Przebieg | 145.800 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.200 kg |
| Długość w mm | 5.552 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
Opis ogólny
Znane wady
Pojazd ma ślady użytkowania i niewielkie wgniecenia na aluminiowej osłonie, ale nie wpływają one na szczelność.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Krefeld
Kod Pocztowy: 47809
Odległość:
... km
Nie. #136503
Zakończenia
LMC Ducato
Koniec aukcji: czw., 25.09.2025, 15:27
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.